Допомагаючи Україні США лобіюють свої інтереси
Загрузка плеера...

Україні знову надали фінансову допомогу. Палата представників Конгресу США схвалила виділення для нашої держави 250 мільйонів доларів у наступному році.

Зокрема, американці зосередили фінансову підтримку на військовій сфері, сюди ж входить і постачання "оборонних озброєнь".

Варто додати, що у 2018 році на надання Україні військової допомоги, включаючи озброєння, США виділили 200 млн дол. А нещодавно Україна отримала американські протитанкові ракетні комплекси Javelin. На полігоні навіть продемонстрували контрольні запуски, які виконали українські військові.

Однак нечувана щедрість США – це звичайне просування Америкою своїх інтересів. Таку думку у ексклюзивному коментарі Newsnetwork висловив економіст Віктор Скаршевський.

Віктор Скаршевський, економічний експерт:

"Всі ці гранти допомоги і те, що вони зараз військову допомогу надають – це все вони просувають свої власні інтереси, американські інтереси на територіях тих країн, кому вони надають цю допомогу. Це очевидно".

Крім того, економіст зауважив, що США взагалі не надає Україні кредитів. А ті гранти, які отримує наша держава йдуть на оплату їхніх же експертів та на їх консультаційні послуги.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram