Back in ДСНС: після Бочковського поновили його зама
Загрузка плеера...

Повернення старих кадрів у Держслужбу з надзвичайних ситуацій триває. Після того, як суд поновив на посаді скандального очільника відомства Сергія Бочковського, служителі Феміди вирішили повторити цей трюк з його заступником Василем Стоєцьким. Справу чиновника розглядав Окружний адмінсуд столиці. Саме тут ухвалювали рішення щодо головного надзвичайника 2014-2015 років.

ЗМІ поширили інформацію, що судді задовольнили позов Стоєцького і визнали протиправним рішення Кабміну про його звільнення з посади заступника голови ДСНС. Також служителі Феміди вирішили, що незаконно звільненому чиновнику потрібно виплатити усю зарплату за період більш ніж трирічного простою. А це майже півмільйона гривень.

Тим часом питання про те, хто ж має керувати українськими надзвичайниками, залишається відкритим вже місяць. Бочковського, якого підозрювали у корупційних оборудках, судді поновили на посаді наприкінці квітня. Втім, у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що нинішній керівник ДСНС Чечоткін чудово виконує свої обов'язки, а висунуті Бочковському обвинувачення у корупції несумісні з державною посадою. Сам же колишній чи то пак поновлений судом голова служби вирішив домагатись від Міністерства юстиції виконання судового рішення.

 

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram