Луценко вніс подання на двох "опоблоківців"
Загрузка плеера...

Луценко вніс до Верховної Ради подання щодо надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності двох нардепів від "Опозиційного блоку" – Дмитра Колєснікова та Олександра Вілкула. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Колєснікова обвинувачують у зловживанні службовим становищем. Слідчі встановили, що перебуваючи на посаді голови Агентства держмайна України, він привласнив два об’єкти нерухомості в Дніпрі. Йдеться про виробничий та лабораторно-побутовий корпуси Науково-дослідного та конструкторсько-технологічного інституту трубної промисловості імені Осади.

Вілкулу ж інкримінують махінації із землею. Очолюючи Дніпропетровську облдержадміністрацію, він змінив цільове призначення ділянок площею 21 га. У документах посадовець зазначив, що це пасовища, а насправді то були землі колективної власності пайщиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району.

Окрім того, ще 45 гектарів землі, які перебували у власності товариства з обмеженою діяльністю "АРТ ЛЕНД", екс-губернатор переоформив із земель с/г призначення на землі промисловості.

Нагадаємо, що до чергового обрання у Верховну Раду (2007-го його обрали від "Партії регіонів"), Колєсніков із 2012 по 2014 рр. обіймав посаду голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації. Також у нього за спиною - крісло міністра промислової політики в уряді Азарова.

Олександр Вілкул також особистість досить загадкова і резонансна. За час своєї політичної кар'єри він встиг побувати і в правлячій партії, і в опозиції, був і віце-прем'єр міністром, і губернатором Дніпропетровської облдержадміністрації із 2010 по 2012 роки…

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram