Корейська криза: Пхеньян готовий, США взяли паузу
Загрузка плеера...

Північна Корея виявила неабияку зацікавленість у співпраці зі Сполученими Штатами Америки. Пхеньян запевняє, що готовий до діалогу з президентом США, попри те, що у четвер Білий дім вирішив скасувати довгоочікувану зустріч Дональда Трампа і Кім Чен Ина. У міністерстві закордонних справ КНДР назвали дуже прикрим рішення американського лідера, проте запевнили, що досі бажають вирішити проблеми у відносинах з Вашингтоном.

Тим часом у Білому домі кажуть не про відмову від діалогу, а про паузу у відносинах. Представники президента США пояснили, що були вимушені скасувати саміт через те, що Пхеньян не виконав ряд обіцянок. Так, делегація Північної Кореї не з'явилась у Сінгапурі на попередню зустріч з американськими дипломатами. Зрештою, США просто не змогли нормально підготуватись до саміту. До того ж, Вашингтон не задовольнило знищення ядерного полігона Пхунгері. Справа в тому, що на цій знаменній події була присутня лише невелика група журналістів. Натомість американці наполягали на запрошенні міжнародних експертів, які могли б засвідчити дійсну ліквідацію полігона.

Про зустріч лідерів США та КНДР почали говорити більше місяця тому. Втім, протягом останнього тижня Вашингтон кілька разів зауважував на ворожості останніх заяв Пхеньяна. У Білому домі вкотре нагадали Північній Кореї про військовий сценарій вирішення кризи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram