Від сцени до трибуни: "Іван Васильович" змінює професію
Загрузка плеера...

Від сцени до трибуни: "Іван Васильович" змінює професію. А точніше, з десяток таких "Іванів Васильовичів"… Президентське крісло, наче медом намазане, манить не тільки відомих хитрунів на кшталт Юрія Бойка та Анатолія Гриценка, а й знаних зірок українського шоу-бізу. Мало не щодня інформпростір підриває інформація, що селебретіс набридло гламурне життя – крісло президента їм подавай! І ось у бій вступає тяжка артилерія… чим ближче до виборів, тим стає дедалі цікавіше, а разом із тим кумедніше.

Одному з перших "гетьманську булаву" майже довірили фронтмену гурту "Океан Ельзи" Святославу Вакарчуку. Скільки ж було галасу, радощів та пересуд. Та усе це затьмарив головний комік країни Володимир Зеленський, котрий пошуткував про свої президентські амбіції. Та у кожному жарті лише доля жарту, і ось Зеленький уже в політичних рейтингах електоральних симпатій, і має всі шанси щонайменше пройти до Верховної Ради.

Але і це ще не фінал: поки Вакарчук їздив переймати досвід у "далеких Америк", а Зеленський рекламував весільні обручки, на політичному небосхилі з’явилися ще дві нові зірки – Олег Винник та Іво Бобул.

Звичайно, передвиборча програма у кандидатів на головний пост трохи слабувата… однак доволі амбітна! Іво Бобул, приміром, планує одним махом розібратися із олігархами. Щоправда, гроші на свою передвиборчу програму він вирішив просити не у якихось там багачів (він же з ними хоче боротися, пам’ятаєте?), а у самого президента Трампа!

Не спить ночами і найкрасивіший чоловік року Олег Винник. Йому ж болить – щоб балотуватися, не вистачає грошей. Та чи варто білочубому мачо, пісні якого вже вважають цілющими, перейматися про мільйони?.. Тільки свисни, і "молоді вовчиці" закидають його величезними букетами, які зараз коштують не 100, і навіть не 200 гривень. Вже б крамницю відкрив "Віники Винника". А що?!

Не варто скидати з рахунків і політичні партії, які тільки і мріють про появу у своїх списках зіркових кандидатів, на плечах яких можна дострибнути до парламентської трибуни. Ба більше, вони готові вкладати у них мільярди… ні, не гривень – долЯрів!..

І ось така собі боротьба не на життя, а на смерть: Іво Бобул у яскравому піджаку проти серцеїда Олега Винника…

Цілеспрямованість співочих кандидатів надихнула ще одного народного артиста спробувати себе в передвиборчій гонці. У політику вже давно збирався головний вусань української естради – сам Павло Зібров!.. не виключено, що й він піде слідами своєї подружки, екс-регіоналки Таїсії Повалій. А, може, його надихне яскравий досвід інших попередників, які свого часу ухватили шматок влади: радикалки Злати Огневич і депутатки від "Нашої України" Руслани Лижичко? У будь-якому випадку, передбачливий Зібров заздалегідь, ще у далекому 2000 році, створив та очолив "Партію шанувальників жінок".

Мало артистів у політиці, ой мало… Чого, питається, депутати у Раду не ходять? Бо їм хочеться свята, а нікому співати, окрім вічно "юного орла", любителя вареничків, співочого ректора Михайла Поплавського та "золотої" артистки, прихильниці білих капелюшків Оксани Білозір.

Уся ця артистична колона на шляху у політику, без сумнів, поповнюватиметься новими "штиками". І щоб довго не роздумувати, ми пропонуємо одразу сформувати цю колону і терміново висунути свої кандидатури на пост президента Вірі Брежневій та Санті Дімопулос… А що?! Дві пишногруді, хоч і екс, але "Віагри", улюблениці чоловіків… Або ж Ірину Білик… чим вона гірша за Повалій?! Та краща ж!

Та чи наважаться вони балотуватися, якщо дізнаються, що у списках кандидатів з’явилося ім’я Олі Полякової? Оце вже цікаво!.. Одягне вона свій кокошник, як корону, капці і влаштує Україні перше літо без нього – президента-чоловіка…

Тож, претендентів – хоч греблю гати… У соцмережах сміються: одні артисти йдуть до інших… І хто управлятиме державою? Винник стане президентом і лікуватиме всіх своїми піснями, Зібров обійме пост прем’єра. Зеленський "посуне" Парубія, Полякова сяде на місце найталановитішого актора - міністра культури Ніщука.

Економіку візьме на себе Іво Бобул (бо, здається, йому бракує піджаків, які блистять). У МВС у 245-му кабінеті засяде Гарік Кричевський… Супрун нарешті приберуть і здоров’ям українців опікуватиметься Даша Астаф’єва… В ДФС піде Дзідзьо разом зі своїм товаришем-павуком… А Козловський, якого не пускають на вітчизняні сцени, стане послом України в Росії

Та що його соромитися?! Давайте весь шоу-бізнес у Раду!

І так вони житимуть і не тужитимуть… І тільки українські обездолені "молоді вовчиці" витимуть на місяць і плакатимуть над руїнами колись ще більш-менш незалежної держави…

Або ж вони переметнуть до Андрія Данилка, або Вірки Сердючки, яка щодня повторюватиме їм як мантру: "Хорошо, всё будет хорошо"!..

Фото: Google Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram