Горбатюк пожалівся на тиск у справі Манафорта
Загрузка плеера...

Справа колишнього політтехнолога Януковича Пола Манафорта не розслідувалася понад 5 місяців, тому що роботі Генпрокуратури перешкоджали. Про це заявив керівник Департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

За його совами, на правоохоронців весь час здійснювали не прямий тиск. Незважаючи на скарги силовиків, слідство призупинили 20 листопада минулого року.

Однак, на початку цього місяця розслідування поновили. Це сталося після того, як у New York Times вийшов матеріал про нібито "замороження" Генпрокуратурою розслідування справи Манафорта.

Водночас генпрокурор України Юрій Луценко назвав такі заяви іноземних ЗМІ спекуляцією. Він заявив, що розслідування відповідної справи ніхто не зупиняв. У ГПУ нібито відкриті провадження, в яких фігурує підозрюваний.

Зазначимо, що Пол Манафорт після втечі екс-президента України Віктора Януковича співпрацював та консультував "Партію регіонів", а згодом і "Опозиційний блок".

За словами того ж Горбатюка, розслідування стосовно Манафорта приєднане до великої справи щодо створення злочинної організації колишнім оточенням Януковича.

Пола Манафорта звинувачують у відмиванні грошей, ухиленні від податків і шахрайстві.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram