У КНДР демонтували ядерний полігон
Загрузка плеера...

У Північній Кореї завершили демонтаж ядерного полігона Пхунгері на півночі країни. Там підірвали всі три діючі шахти разом з наземними спорудами.

За ліквідацією полігону спостерігали іноземні журналісти, зокрема, представники британських, російських, китайських, американських і південнокорейських ЗМІ. Репортери повідомили, що всі будівлі, які вибухнули, були порожні, в них не було ніякого обладнання.

Полігон вважався найважливішим для виробництва ядерної зброї, і всі ядерні випробовування були проведені саме у цьому місці.

Нагадаємо, глава Північної Кореї Кім Чен Ин ухвалив рішення закрити ядерний полігон Пхунгері після нормалізації відносин між КНДР і Південною Кореєю.

Також його могли спонукати слова держсекретаря США Майк Помпео, який заявив, що Вашингтон погодиться скасувати санкції щодо Північної Кореї, якщо країна дасть згоду повністю згорнути свою програму ядерної зброї.

Зазначимо, ще у квітні було заплановано проведення офіційної зустрічі лідерів КНДР та США, Кім Чин Ин та Дональда Трампа. Втім 24 травня у Білому домі заявили про скачування довгоочікуваного саміту.

Сам американський президент повідомив, що вважає недоречним зараз проводити цю зустріч.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram