Порошенко відкрив Бескидський тунель в кабіні машиніста
Загрузка плеера...

В Україні відкрили новозбудований Бескидський тунель – один з найбільших інфраструктурних проектів країни, який з'єднує Львівську та Закарпатську області.

Президент Петро Порошенко взяв безпосередню участь у відкритті стратегічного об'єкту, який ще називають "вікном в Європу". Він проїхався у кабіні машиніста. Після того, як потяг перервав синю стрічку – тунель було офіційно відкрито.

Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки цим маршрутом переправляють понад 60% транзитних вантажів до Європи. Новий інфраструктурний об'єкт тепер стане частиною Пан'європейського транспортного коридору, який проходить територією Італії, Словенії, Угорщини, Словаччини та України.

Рух пасажирських поїздів тут розпочнуть після 25 травня, а перший вантажний потяг до Європи поїхав відразу після офіційного відкриття. За словами Порошенка, він повезе українську руду до Словаччини.

Довжина тунелю — понад 1 тис. 700 метрів. Він дасть змогу збільшити кількість пар потягів на ділянці до 96 на добу проти теперішніх 25 пар.

Зазначимо, що зведення тунелю тривало близько 10 років. На його будівництво витратили майже три млрд грн.

Джерело: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram