Київ прийме чемпіонат світу із середньовічного бою
Загрузка плеера...

Україна взяла "срібло" в чемпіонаті світу "IMCF" із середньовічного бою, який проходив у Великобританії з 10 по 13 травня 2018 року.

Чемпіонат зібрав близько 500 учасників із понад 30 країн світу. Україну представляли 13 хлопців та 4 дівчини. Більше учасників від нашої держави не змогли поїхати через проблеми з візами. Та попри це, представники нашої збірної показали себе належним чином. Спортсмени здобули 2 золоті та 3 срібні медалі. Чемпіонату та здобуткам України було присвячено прес-конференцію у Міністерстві молоді та спорту.

Олексій Лялюшко, голова правління Всеукраїнської федерації середньовічного бою, капітан Збірної України: "Є у нас "золото" у номінації "Щит та меч" – це одиночні поєдинки. Там ми посунули бійця з Польщі з п’єдесталу, який 4 роки утримував це місце, 4 роки отримував звання кращого бійця світу. Посунув його Василь Назаров з Житомира".

Наші співвітчизники повернулися на Батьківщину не тільки з п’ятьма медалями та почесним другим місцем, а й із приємного звісткою – у 2019 році чемпіонат світу "IMCF" із середньовічного бою пройде на Київщині, а саме – в історико-культурному комплексі "Парк Київська Русь".

Володимир Янченко, президент Всеукраїнської федерації середньорічного бою, президент "Парку Київська Русь": "Мы в следующем году ожидаем те же 40 государств, такие как Америка, Великобритания, Дания, Швеция, Германия, Польша, безусловно, наше государство… Даже австралийцы приедут. Более 1000 спортсменов, которых мы будем здесь принимать, которые узнают о нашей стране больше. Которые разнесут весточку о наших возможностях, а нашей красоте, красоте государства, потому что в программе запланированы не только соревнования, но и какие-то экскурсионные вещи именно для участников".

І поки "Всеукраїнська федерація середньовічного бою" готується зустрічати гостей із-за кордону, українські спортсмени одягають важелезні обладунки, беруть до рук зброю та тренуються, щоб вибороти своє "золото" та стати чемпіонами світу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram