Луценко виправдався за справу Манафорта
Загрузка плеера...

Генпрокурор Юрій Луценко виправдався перед американськими колегами і запевнив, що українські правоохоронці працюють над справою Манафорта. Усі заяви про нібито зупинку слідства очільник Генеральної прокуратури України назвав спекуляціями.

Луценко стверджує, що неодноразово просив американських правоохоронців допомогти у розслідуванні. Голова ГПУ стверджує, що українські прокурори принаймні чотири рази звертались до США із запитами і успішно одержували допомогу.

Ба більше, генпрокурор навіть пропонував створити спільну групу для розслідування діяльності політтехнолога Пола Манафорта. Такий проект Луценко запропонував очільнику Федерального бюро розслідувань США спецпрокурору Роберту Мюллеру, який керує слідством. Втім, якою була відповідь американського високопосадовця, Луценко не уточнив.

Зазначимо, що раніше видання The New York Times звинуватило Україну у гальмуванні розслідування проти Манафорта.

Перед цим у ЗМІ з'явилась інформація про те, що США анулювали візу генпрокурора. Втім, днями Юрій Луценко таки отримав дозвіл на в'їзд завдяки Організації Об'єднаних Націй, де голова ГПУ розповідав про боротьбу з корупцією. Справа в тому, що США зобов'язані надавати візу дипломатичного типу усім, хто бере участь у конференціях ООН.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram