Справа на 100 млн: НАБУ трясе порт "Южний"
Загрузка плеера...

Детективи Національного антикорупційного бюро України провели низку обшуків у морському торговельному порту "Южний" в Одеській області.

Розслідування щодо виявлення фактів корупції на цьому підприємстві триває з вересня 2017 року. За інформацією слідства, посадові особи порту через фіктивні фірми організували ряд закупівель за завищеними цінами за рахунок держпідприємства. У НАБУ вважають, що співробітники "Южного" могли заволодіти близько 100 млн грн держпідприємства.

Водночас представники порту повідомили, що слідчі НАБУ вилучили документи щодо тендерів підприємства за участю деяких компаній за 2017-2018 роки.

У прес-службі підприємства зазначили, що обшуки не вплинули на роботу порту, тобто він продовжує працювати у штатному режимі та виконувати роботи з завантаження-розвантаження суден.

Нагадаємо, у січні цього року предметом зацікавлення Бюро стала Адміністрація морських портів України. В результаті обшуків, які проводили 70 детективів в Одесі, були затримані колишній керівник АМПУ Андрій Амелін та його заступник Ігор Шуба. Їх підозрюють у привласненні майже 250 млн грн держаних коштів.

Директор НАБУ Артем Ситник пізніше заявив про 10 затриманих співробітників АМПУ. Усім затриманим інкримінують заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram