Миколаїв зустрів Порошенка у стилі "совок"
Загрузка плеера...

Вже скільки років Україна незалежна, скільки років ми ідемо до Європи, та в головах високопосадовців, схоже, глибоко засів "совок".  Про це свідчить той простий факт, що візити перших осіб держави до регіонів як і колись несуть сакральний зміст для очільників цих територій. Чого тільки вартий нещодавній приїзд Володимира Гройсмана до Закарпаття, перед яким місцева влада влаштувала покіс кущів та наведення розмітки.

І ось тепер користувачі соціальної мережі Facebook поширили інформацію, що перед приїздом до Миколаєва президента Петра Порошенка комунальники вночі наспіх асфальтували дорогу.

Крім того, до візиту Порошенка в місті пофарбували всі бордюри, урни та газони, розташовані на маршруті слідування президентського кортежу.

До речі, Президент завітав на горезвісний полігон "Широкий лан", відомий у народі як "шрі-ланка". Там йому показали, які сучасні казарми там будуються, як усе облаштовано ледь не по останньому слову техніки. Бо потрібно ж у виправдання показувати, куди витрачалися і витрачаються близько 400 млн бюджетних гривень, виділених задля благоустрою полігону, який, за словами самих військових, залишається найгіршим в Україні. 

Тим часом миколаївські активісти наполягають на тому, що попри увесь пафос, регіон має велику проблему: через те, що нічого не будується і не розвивається, люди впадають у депресію, а область займає останні позиції серед інших регіонів. І за це мають нести відповідальність очільники області.

У будь якому випадку, така поведінка чиновників на місцях, і не тільки на Миколаївщині, свідчить лише про те, що центральна влада, незважаючи на численне оновлення, так і не змінила радянських підходів до державного управління. І методи їхнього керування – показати те, що хочуть бачити, а не те, що є насправді – тягнуться  з далеких радянських "вісімдесятих".

Джерело: YouTube, фото- з відкритих джерел

 

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram