Морпіхи влаштували Президенту демарш
Загрузка плеера...

В Україні нове свято. Відтепер 23 травня Указом Президента Петра Порошенка на державному рівні встановлюється Днем морської піхоти України.

Під час урочистої церемонії Глава держави привітав морських піхотинців не лише зі святом, але і зі зміною кольору беретів. Відтепер вони не чорні, а синьо-зелені, відтінку морської хвилі.

Першим отримати новий головний убір Президент запросив командувача морської піхоти України генерал-майора Содоля.

Однак не всім військові сприйняли такі нововведення. Деякі ЗМІ повідомили, що бійці батальйону морської піхоти влаштували демарш перед Президентом через зміну кольору берета.

Група військовослужбовці вийшла на плац і вишикувалася перед Порошенком і керівництвом армії у беретах старого зразку, продемонструвавши у такий спосіб протест проти нових військових головних уборів. Проте така інформація офіційно не підтверджувалася.

Під час урочистостей Президент також підписав закон, який перейменовує Високомобільні десантні війська на Десантно-штурмові війська.

А ще на церемонії Порошенко анонсував поставку нових видів техніки та озброєння для українського Військово-морського флоту. Зокрема, Глава держави пообіцяв морпіхам нові БТРи і "Кентаври". Але не уточнив коли саме військові мають їх отримати.

Зазначимо, що події чотирирічної давнини вказують на те, що морська піхота – одна з тих військових структур, яка найбільше заслуговує на увагу влади. Морські піхотинці до останнього трималися в Криму під час окупації півострова. Проте сьогодні у них є проблеми з озброєнням та неукомплектованістю особового складу.

Однак, як показує практика, реформи в Україні поки що зводять до зміни моделі та кольору уніформи та табличок на кабінетах чиновників.

Джерело: фото – InfoResist

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram