"Богдан" безкоштовно катає українців
Загрузка плеера...

Сьогодні від самого ранку й до пізньої ночі мешканці низки міст зможуть безкоштовно кататися на тролейбусах "Богдан". Зокрема, до списку щасливчиків потрапили кияни, вінничани, хмельниччани, сумчани, одесити та іванофранківці. Також не платити за проїзд мають змогу жителі Кременчука, Полтави й Херсону.

Така щедрість "Київпастрансу", всеукраїнська акція "Відкриті двері "Богдану", пояснюється ювілеєм – 20-річчям, яке святкує компанія "Богдан Моторс".

Але не все так просто й доступно як здається. Їхати в тролейбусі й не платити за це можна лише за наявності спеціальної наліпки, яку прикріплять до деякого громадського транспорту. Крім того, "в акції беруть участь виключно тролейбуси типу Т90110, Т70110, Т70117".

Варто зауважити, що раніше власником частини "Богдана" був Петро Порошенко, проте у 2009 році він продав свою долю першому заступнику секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олегу Гладковському, який на той час ще був Свинарчуком. З часом він став власником усієї компанії в обмін на борг у розмірі 100 мільйонів доларів, які він позичав у Порошенка на будівництво заводу в Черкасах, а також за міноритарну частку Свинарчука в "Roshen" та інших спільних бізнесах.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram