Ректор відбувся доганою за студентів у Криму
Загрузка плеера...

За роки боротьби з російською агресією Україна заборонила в'їзд на територію держави не одній сотні осіб, які незаконно відвідували анексований Крим і тимчасово окуповані райони Донецької і Луганської областей. Факти незаконного перетину кордону відстежує Служба безпеки, а політики накладають санкції на порушників. Тим часом ректор університету, який відправив студентів на практику до окупованого Криму, відбувся доганою.

Міністерство освіти і науки України опублікувало наказ про дисциплінарне стягнення, яке вирішили застосувати до очільника Сумського державного педуніверситету ім. Макаренка Юрія Лянного. Офіційною підставою для покарання названо невиконання ректором умов контракту. Міносвіти повідомило, що, окрім догани, ректору скасували надбавку.

Втім, надія на те, що посадовець понесе більш суттєве покарання, все ж є. Міністерство написало до СБУ, аби правоохоронці перевірили поїздку студентів до Криму. Нацполіцію попросили розслідувати конфлікт інтересів, який допустив ректор педуніверситету.

Нагадаємо, з 27 квітня по 7 травня студенти першого-третього курсів, які навчаються за спеціальністю "туризм", проходили практику на території анексованого півострова. У виші пояснювали, що на Сумщині просто немає туристичних маршрутів відповідного ступеню складності. Після того, як скандал набув розголосу, з'явилась інформація, що студентів могли відправляти до Криму ще й минулого літа.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram