Кияни вимагають безкоштовного проїзду
Загрузка плеера...

Кияни не хочуть платити по вісім гривень за проїзд у метро. Найрадикальніші з них вирішили не чекати анонсованого столичною владою здорожчання транспорту, а вже вдатися до відчайдушних кроків. Так, у ніч на 23 травня активісти «Чорного Комітету» напали на офіс Адміністрації метрополітену на проспекті  Перемоги, 35.

На фасаді будівлі вони нанесли фарбою напис «Здирники», а також зображення жетона по ціні 8 гривень.  Відповідне відео "Чорний комітет" виклав на своїй сторінці у Facebook, а ще залишив письмове пояснення своїх дій.

"За останні роки ніякого покращення послуг транспортного перевезення в Києві не відбувалось, а чиновники затикають дірки в бюджеті виключно за рахунок громадян. Ми обіцяємо продовжувати акції проти зростання тарифів на проїзд у громадському транспорті», – йдеться в повідомленні.

Не погоджуються зі здорожчанням вартості квитків у метро, трамваї, тролейбусі та автобусі і відвідувачі сайту КМДА. 23 травня вони зареєстрували петицію, в якій пропонують зробити проїзд у столичному транспорті абсолютно безкоштовним за прикладом Таллінна.

Нагадаємо, інформація про можливе підвищення цін на усі види комунального транспорту до восьми гривень з'явилась у ЗМІ ще наприкінці квітня. Тоді прес-служба КМДА спростовувала цю інформацію в коментарі телеканалу News Network. Натомість вже у середині травня столичні чиновники офіційно підтвердили, що з 14 липня квиток на проїзд коштуватиме саме вісім гривень.

 

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram