"Політики-індиго": Рева отримав диплом екстерном
Загрузка плеера...

Корупція, фальсифікація, кумівство, шахрайство – все те, з чим так бореться українська влада. Один за одним затримують викладачів, прокурорів чи рядових поліцейських, які "беруть на лапу" чи займаються іншою протизаконною діяльністю.

Та чи може бути ефективною протидія тому, що самі ж можновладці заохочують? Як приклад – хабарництво у навчальних закладах. Скільки разів у Кабміні гучно погрожували суворо карати викладачів-корупціонерів! Так, однією рукою карають, а іншою самі ж сприяють їхній незаконній діяльності у власних інтересах, адже фальшиві дипломи про вищу освіту дедалі частіше "спливають" то в одного, то в іншого міністра.

Нещодавно прогримів скандал із головним урядовцем Володимиром Гройсманом, який виявився настільки розумним та талановитим, що за два роки освоїв повний курс у Міжнародній академії управління персоналом.

Печерський суд тільки-но добрався до справи прем’єра, як у Кабміні з’явився ще один "політик-індиго", знаний всіма міністр соцполітики Андрій Рева. Останній виявився ще вправнішим за пана Володимира Борисовича й отримав юридичну освіту в цій же академії всього за один рік.

Дивина та й годі - мало того, що в Україні можна стати "висококваліфікованим спеціалістом" за якихось місяць-два, так ще й високу посаду можна обійняти без належної освіти. Як-то було із нинішнім генпрокурором паном Луценком, заради якого навіть закон переписали!

У скандалах із дипломами фігурує ім’я і Наталії Королевської, чий документ про вищу освіту загубився одразу після того, як ним зацікавилися… А також екс-міністра юстиції, а нині знову народного депутата Романа Зварича, який довгий час усім нам розповідав казки про свій неіснуючий американський диплом…

І це далеко не повний список українських можновладців, які знані нісенітницями про свої дипломи з вищої освіти. Над цим, звичайно, можна посміятися. Та не було б так смішно, якби не було так сумно. Адже від рішень цих політиків залежить доля країни, і про це не варто забувати.

Фото: Google Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram