66 тисяч за іспит або як влада бореться з корупцією
Загрузка плеера...

Не дивлячись на реформи в системі освіти та постійні заяви влади про те, що в Україні активно боряться з корупцією, хабарництво процвітає. Яскравий приклад тому – нещодавній випадок у полтавському ВУЗі, де попався на хабарі співробітник одного з деканатів.

Представник вишу систематично вимагали гроші від студентів заочного відділення за складання заліків та екзаменів. Все йшло, як треба: гаманець зловмисника постійно поповнювався за рахунок "матеріальної допомоги". Попався ж співробітник вишу на спробі заробити на 22 студентах. За здачу випускного державного іспиту вони мали заплатити 66 тисяч гривень.

Співробітники обласного управління СБУ затримали працівника деканату та старосту групи після передачі всієї суми хабара. Після правоохоронці провели санкціоновані обшуки, у результаті яких виявлено ще понад тридцять п’ять тисяч гривень незаконно одержаних коштів. Купюри були розкладені в різних конвертах із позначенням навчальних груп та осіб, яким вони призначалися. За фактом хабарництва відкрили кримінальне провадження. Наразі триває досудове розслідування.

Полтавські журналісти повідомили, що йдеться про факультет фізичного виховання Полтавського національного педагогічного університету ім. Короленка.

Фото: Google Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram