Цукерберг вибачився перед Європою
Загрузка плеера...

Засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг виступив на слуханні у Європейському парламенті, щоб пояснити ситуацію з витоком персональних даних користувачів.

Він вибачився перед європейцями і визнав, що за останні декілька років компанія робила недостатньо для захисту інформації.

Цукерберг наголосив, що безпеки завжди буде важливіша для нього, ніж збільшення прибутків. Тому до кінця цього року компанія збільшить кількість співробітників, які опікуються питаннями безпеки до понад 20 тисяч людей.

Нагадаємо, раніше глава Facebook вибачався перед американцями. Під час свідчень у Конгресі США він визнав, що соцмережа не зробила достатньо, аби стримати онлайн-шахраїв з різних країн, зокрема і з Росії.

Скандал довкола Facebook розгорівся після того, як стало відомо, про витік даних із приватних профілів у Facebook. Хакери зламали близько 50 мільйонів сторінок. Доступ до особистих даних отримала приватна компанія Cambridge Analytica, яка працювала над президентською кампанією Дональда Трампа під час виборів у 2016 році.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram