Франція і Данія зацікавились офшорами Льовочкіна
Загрузка плеера...

Оборудки українських корупціонерів настільки масштабні, що їх не можуть не помітити за кордоном. Так, французькі і датські правоохоронці взялись за "смотрящого" по Україні Сергія Льовочкіна. Про це повідомив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович. Політик оприлюднив відповідну інформацію на своїй сторінці у Facebook.

Рабінович пояснив, що у Данії та Франції зареєстровані офшори нинішнього нардепа з "Опозиційного блоку" Льовочкіна. Крім того, саме у Франції розташована шикарна вілла "опоблоківця" на узбережжі Середземного моря вартістю у 40 млн євро.

Походження статків і правомірність володіння палацом вже давно викликали сумніви у зарубіжних суддів, які арештували нерухомість. Відповідні судові документи Рабінович також оприлюднив на своїй сторінці. Серед матеріалів – і лист адвоката, у якому йдеться про продовження розслідування. Французька Феміда більше року розбирається з Льовочкіним, а от український суд лише днями взявся за справу.

Зазначимо, Льовочкін зберігає свої активи не лише у європейських країнах. Зокрема, за повідомленнями міжнародних ЗМІ, значна частина грошей "опоблоківця" виведена до Сполучених Штатів Америки. При цьому останні двадцять років політик працює винятково у державних структурах.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram