За рік сільгосппродукція здорожчала на чверть
Загрузка плеера...

З початку року харчі сільгоспвиробництва здорожчали більш, ніж на 12 відсотків. Зокрема, овочі та фрукти додали в ціні на дев'ять з половиною відсотків, а молоко та м'ясо – майже на 25. Такі дані оприлюднили у Держстаті.

Також за даними аналітиків, у порівнянні з квітнем 2017 року цьогорічний місяць приніс подорожчання харчів майже на 14 відсотків. Загалом же, за даними експертів, за рік продукція тваринництва подорожчала на чверть.

На цьому фоні нещодавня заява Володимира Гройсмана про зростання середньої зарплати до восьми тисяч гривень сприймається як мінімум неоднозначно. Відповідний пост прем'єра користувачі соціальних мережі розкритикували. Як повідомляв News Network, деякі дописувачі назвали обіцянку голови уряду підвищити середню зарплату брехнею, деякі порадили Гройсману самому прожити на триста доларів у місяць, а інші дописувачі нагадали очільнику Кабміну про ціни, які зростають швидше, ніж він працює.

Зауважимо, що Президент Петро Порошенко  анонсував нове зростання мінімалки вже у другому кварталі цього року щонайменше до чотирьох тисяч двісті гривень. Натомість голова уряду сказав про те, що на це підвищення грошей немає. 

Нагадаємо, за даними експертів, споживчий кошик в Україні з початку року вже здорожчав удвічі. А інфляція до кінця 2018-го може сягнути 15-20 відсотків

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram