ІДІЛ атакували Сирію: 26 загиблих
Загрузка плеера...

Терористи ІДІЛ напали на сирійських військових та іранських бойовиків поблизу Пальміри. У результаті загинуло щонайменше 26 людей. Про це повідомили у Сирійській обсерваторії з прав людини, яка стежить за перебігом конфлікту.

Місцеві журналісти зазначили, що напад стався наступного дня після того, як урядові сили вигнали джихадистів із останнього утримуваного ними анклаву на півдні Дамаску. Терористи на броньованих автомобілях атакували на світанку. Повідомляється, що вони використовували смертників.

Раніше повідомлялося, що армія Сирії звільнила від бойовиків столицю країни Дамаск та її околиці, які були опорними пунктами терористів. Після чого урядові війська назвали ці райони повністю безпечними та вільними.

Як відомо, за час громадянської війни у Сирії ІДІЛ двічі захоплював античне римське місто Пальміра і руйнував безцінні артефакти. Впродовж останніх місяців терористи суттєво збільшили кількість раптових нападів, які проводять на території із рельєфом, що ускладнює проходження військ.

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram