Столична влада здивувала кількістю переселенців
Загрузка плеера...

Київ стає гумовим. Кількість переселенців у столиці щомісяця зростає майже на тисячу. Наразі у місті вже проживають понад 160 тисяч внутрішньо переміщених осіб з анексованого Криму і окупованих територій Донбасу. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, на початок травня у місті зареєстрували понад  115 тисяч сімей. Серед них - майже 35 тисяч дітей і близько 40 тисяч пенсіонерів.

Щоправда, кількість не завжди означає якість. Як повідомляв News Network, деякі експерти не заздрять життю переселенців у столиці. Кажуть, що внутрішньо переміщені особи в Україні практично не отримують соціальні виплати. Більшість із таких людей навіть не може підтвердити свій статус.

Водночас правоохоронці неодноразово повідомляли про масштабні махінації з виплатами переселенцям в Україні. Як зазначали в СБУ, однією з найпоширеніших шахрайських схем є незаконне отримання пенсій людей, зареєстрованих як переселенці, що померли на тимчасово неконтрольованій українською владою території Донбасу.

До того ж, Україна не має комплексної стратегії роботи з переселенцями, яка б нормально реалізовувалася державними органами. Про це напередодні заявляв постійний представник програми розвитку ООН в Україні Ніл Волкер.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram