"Казки Гройсмана" прорекламують за 3 мільйони
Загрузка плеера...

Володимир Гройсман заплатить 3 мільйони гривень за рекламу своєї діяльності у засобах масової інформації. У системі Prozorro повідомляється, що господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету міністрів України 24 квітня і 18 травня уклав три угоди.

Відповідно до них, за розміщення реклами у регіональних ЗМІ Кабмін перерахує ФОП "Сохар Орест Тарасович" (так звуть керівника інтернет-видання "Обозреватель") близько півтора мільйона гривень. Із них мільйон отримають друковані засоби масової інформації, а 580 тис грн. – Інтернет-видання.

Водночас ТОВ "ОРТ Медіа" (засновники Денис Кейнс і Петро Куркчи) КМУ заплатить понад півтора мільйона гривень за інформування щодо "ходу реформ уряду та здобутків у цій сфері". Йдеться про розміщення реклами на 410 щитах, призмах і сітілайтах.

Інформацію про ці витрати уряду активно обговорюють експерти та блогери. Вони стверджують, що на ділі Гройсман не може показати, як варто управляти країною. Тож йому доводиться "башляти". І при чому "башляти" грошима платників податків. Останні оплачують роботу прем’єра, щоб він покращив життя в країні. Та замість цього пан Володимир Борисович витрачає мільйони на "казки про покращення".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram