ДСНС налагоджує міжнародні відносини
Загрузка плеера...

До України на зустріч із головою Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним та його заступником Русланом Білошицьким приїхали представники Федеративної Республіки Бразилія.

Відтак, до ДСНС прибули з офіційним візитом "Марія Ферраз — регіональна координаторка Бразильської агенції з питань співробітництва в країнах Латинської Америки, Карибського басейну та Східної Європи, Анна Ескалера — проектна менеджерка Бразильської агенції з питань співробітництва, Алан Араужо — голова Спеціалізованого командування Корпусу воєнізованої пожежної охорони округу Бразиліа та Фабіо Сілва — начальник відділу міжнародних зв'язків цього ж відомства".

Впродовж зустрічі були обговорені питання поетапності реформування служби та започаткування співпраці між спорідненими структурами. В останньому мова йде про підписання "Меморандуму про співробітництво в галузі боротьби з пожежами у лісах та на об'єктах міської інфраструктури, а також під час проведення пошуково-рятувальних операцій".

Домовленість потрібна не лише українській стороні, а й бразильській. За словами голови делегації Марії Ферраз, "ФРБ активно розширює співпрацю з країнами Східної Європи, тому візит до України став можливістю зав'язати партнерські відносини".

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram