Українці досі не побороли кір
Загрузка плеера...

Три місяці минуло з того часу, як Україна отримала партію вакцин від ЮНІСЕФ для боротьби із кором, а хвороба продовжує косити українців. Серед тих, хто найбільше страждає від недуги, знову опинились мешканці Закарпаття. Тут зафіксували 75 випадків захворювання серед учнів однієї зі шкіл Рахівського району. На щастя, усі діти відбулися легкою або середньою формою захворювання.

Тим часом на Дніпропетровщині за останній тиждень зафіксували півсотні нових випадків захворювання. Близько половини уражених кором – діти. Медики говорять про тенденцію до поширення недуги.

В Житомирській області кількість тих, хто заразився хворобою, перевищує два десятки осіб. З'явилась також інформація про зараження мешканців Краматорська на Донеччині. Прикметно, що тут від кору постраждали здебільшого дорослі, серед них – і медичні працівники, які, здавалося б, мають знати все про необхідність вакцинації.

Зазначимо, з початку року на кір захворіло понад 15 тисяч українців, вісім випадків завершилися смертю пацієнта. При цьому рівень вакцинації населення залишається критично низьким. Нещодавно у дитячому фонді ООН підрахували, що кожна третя довідка про обов'язкове щеплення в Україні – підроблена.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram