Підсумки вівторка, 22 травня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин вівторка, 22 травня, які ви могли пропустити.

Апеляція не врятувала Надію

Апеляційний суд Києва залишив під вартою народного депутата України Надію Савченко. Феміда заявила, що захист народної обраниці не надав достатніх аргументів, щоб звільнити її з-під варти.

"Укрзалізниця" почала ревізію вокзалів

"Укрзалізниця" розпочала ревізію вокзалів по всій Україні. Про це розповів у вівторок в.о. голови правління ПАТ Євген Кравцов. Одне із завдань цієї програми - привести залізничні вокзали до належного вигляду й перевести їх на самоокупність.

У Франції страйкували держслужбовці

У Франції близько 300 тисяч працівників держслужб протестували проти планів уряду скоротити до 2022 року 120 тисяч робочих місць. Страйк підтримали всі профспілки представників державного сектора. Такий проявом єдності востаннє спостерігався 10 років тому.

У Кандагарі вибухнув фургон

Внаслідок вибуху в афганському Кандарагі загинули 16 людей. Ще щонайменше 38 осіб отримали поранення. У повітря злетів "начинений" вибухівкою фургон. Наразі жодне терористичне угрупування не взяло на себе відповідальність за теракт.

У Києві з'явився "золотий батон"

У Національному ботанічному саду імені Гришка презентували 100-метровий "золотий батон" у рамках проекту "Парк корупції". Цей проект має на меті показати людям в інтерактивній формі, що являє собою корупція та як з нею боротися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram