У Франції держслужбовці страйкували за свої місця
Загрузка плеера...

У Франції відбувся страйк державних службовців. Близько 300 тисяч працівників вийшли на вулиці різних міст держави та виступали проти планів уряду скоротити до 2022 року 120 тисяч робочих місць. Окрім того, протестувальники засуджували використання короткострокових контрактів та вимагали підвищення зарплат.

Страйк підтримали всі без винятку профспілки представників державного сектора. Як повідомили французькі журналісти, такий проявом єдності востаннє спостерігався 10 років тому.

Представники профспілок переконують, що це говорить про дуже "високі ставки" протестувальників та готовність до активних дій у разі небажання влади йти на поступки.

Як відомо, державні службовці приєдналися до масових акцій залізничників, студентів та співробітників Air France. Ці страйки тривають у країні другий місяць і приносять значні збитки.

Приміром, Air France акції коштували приблизно 300 млн євро, адже через неявку авіадиспетчерів на роботі були скасовані сотні рейсів до та із Франції. Взагалі ж це вже третій загальнонаціональний страйк держслужбовців за останній рік.

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram