"Бойко не буде "єдиним кандидатом", а Льовочкін сяде" – Рабінович
Загрузка плеера...

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович зазначив, що політична сила обов’язково братиме участь у найближчій президентській кампанії. Про це народний депутат заявив у кулуарах Верховної Ради   України. 

Вадим Рабінович, народний депутат України:

"Кандидат партии "За життя" обязательно будет участвовать в выборах президентских! А кто он будет – решит съезд"

Прокоментував народний депутат і заяви від "Опозиційного блоку" щодо єдиного кандидата у президенти для Півдня та Сходу. У інтерв’ю одному з українських інтернет-ресурсів, Сергій Льовочкін заявив, що цим кандидатом стане Юрій Бойко.

Вадим Рабінович, народний депутат України:

"2,5 года я даю политические прогнозы, и они всегда сбываются. Поэтому, давайте я дам прогноз. Единственный человек, который точно не будет представителем Юго-Востока, если и будет объединение, будет Юрий Бойко. А идеолог этого дела Левочкин будет сидеть во французской тюрьме в ближайшие полгода! Вот я вам дал прогноз, а вы потом проверьте  - прав я или нет"

Чергові вибори Президента України мають відбутися 31 березня, а парламентські – 27 жовтня 2019-го року. Згідно останніх соціологічних досліджень, більшість українців підтримують проведення дострокових парламентських та президентських виборів в Україні. За висловились 55 та 52 відсотки респондентів відповідно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram