Коцюбинське остаточно відірвали від Ірпеня
Загрузка плеера...

Ірпінь остаточно програв битву за Коцюбинське. Верховний суд залишив у силі ухвалу Апеляційного адміністративного суду від 25 травня 2016 року щодо незаконного приєднання Коцюбинського до Ірпеня. Рішення оскаржувала Ірпінська міська рада.

Нагадаємо, 20 травня 2015 року депутати Коцюбинської  ради вирішили приєднати селище до Ірпеня. Думку громади тоді ніхто не спитав. Це врахував Київський апеляційний адмінсуд і скасував рішення Коцюбинської селищної ради у 2016-му. У Ірпені з цього приводу  звернулись до найвищої судової інстанції. Але програли. Служителі феміди підтвердили незаконність приєднання селища до Ірпеня. Постанова Верховного суду набуває чинності з дати її прийняття та оскарженню не підлягає.

Як повідомляв NewsNetwork раніше, у березні в Коцюбинському відбулися громадські слухання, на яких більшість присутніх проголосували за приєднання селища до Києва.

Зауважимо, що і мер Києва Віталій Кличко підтримує створення єдиної агломерації для об'єднання найближчих до Києва населених пунктів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram