Українські дороги змивають весняні дощі
Загрузка плеера...

У Чугуєві, що на Харківщині, злива повністю знищила проїжджу частину на одній з вулиць міста. Місцеві жителі у соцмережі Facebook пишуть, що сильний дощ розмив асфальт, а також ґрунт під дорожнім покриттям.

Тепер ця вулиця у місті нагадує русло гірської річки або водоспад. Люди скаржаться, що проїжджою частиною пересуватися не можуть ні автомобілі, ні пішоходи.

З огляду на те, що простий весняний дощ може повністю зруйнувати асфальтне покриття, тішитися якістю українських доріг ще зарано.

Однак українці не опускають руки і все-таки намагаються достукатися до влади з проханням вирішити проблему з дорогами. Зокрема, кілька місяців тому на Сумщині в ями на розбитих дорогах місцеві жителі "висадили" штучні квіти з надією, що це приверне увагу влади і змусить її вжити хоч якихось заходів.

Крім того, через незадовільний стан доріг в Україні неодноразово проходили масові акції протесту.

Але є й "паралельна реальність". Зокрема, прем'єр-міністр Володимир Гройсман не забуває нагадувати, що ремонт доріг – це один з основних пріоритетів влади. Відповідно і презентації чистих, свіжих, відремонтованих автошляхів відбуваються регулярно. Щоправда не всім українцям, на відміну від високопосадовців, щастить скористатися новенькими дорогами.

Джерело: Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram