Гонтаревій нічого не буде за помилки у декларації
Загрузка плеера...

Колишня очільниця Нацбанку Валерія Гонтарева таки не надто вправно вміє вести фінансову звітність. Принаймні, саме про це свідчать результати перевірки її декларації. Таку інформацію у відповідь на запит журналістів оприлюднило Національне агентство з питань запобігання корупції.

Відомство взялося за документи фінансистки через те, що вона нібито приховувала дані про підприємства свого сина Антона. Аудит декларації Гонтаревої за 2016 рік підтвердив, що пані Валерія знехтувала частиною інформації. Зокрема, екс-чиновниця забула про таку дрібницю, як реєстраційні та кадастрові номери задекларованої нерухомості. У категорії доходів колишня голова НБУ навела помилкову інформацію про зарплату сина, а про доходи у вигляді процентів і дивідендів там взагалі нічого не зазначено. Загалом же через таке недбале ставлення до звіту у декларації Гонтаревої "загубилося" понад 57 тисяч гривень.

Втім, Нацагентство з питань запобігання корупції вирішило не відкривати адміністративне провадження. Справа в тому, що для порушення справи різниця між фактичними і задекларованими статками має становити хоча б сто прожиткових мінімумів (на час заповнення декларації це було б близько 160 тисяч гривень).

Нагадаємо, Валерія Гонтарева була призначена головою Нацбанку у 2014 році. Вона перестала виконувати свої обов'язки ще рік тому, проте парламент звільнив її лише цього березня.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram