Хакери знайшли російські паспорти Льовочкіна і Бойка
Загрузка плеера...

Ніщо не віщувало сенсацій, доки в Рунеті не з'явилася сенсаційна інформація, яка буквально підірвала Мережу, і напевно, матиме політичні наслідки для деяких українських політиків.

Йдеться про лідерів "Опозиційного блоку" Юрія Бойка та Сергія Льовочкіна. Як сказано в повідомленні, днями група російських хакерів "зламала" електронні поштові скриньки кількох відомих політиків, серед яких український депутат Сергій Льовочкін. Те, що викинули ці хакери в Мережу, безумовно, є цікавим не тільки для соцмереж, але й для українських правоохоронців.

Серед того, що гуляє в Мережі, зокрема, три дуже цікаві публікації. Перша – схема "Клірингового дому" (Україна), через який "відмивають" вкрадені гроші і про який неодноразово писали в тому числі й вітчизняні ЗМІ. Також схема уникнення податків групою офшорних компаній, сліди яких ведуть до того ж Льовочкіна та його сестри – теж народного депутата України Юлії Льовочкіної.

Але найцікавіше – це фотографії реальних паспортів громадян Російської Федерації на ім'я Льовочкіна Сергія Володимировича та Бойка Юрія Анатолійовича (зазначена на документі дата видачі - 10.01.2018).

Цікаво, що скажуть з цього приводу лідери "Опозиційного блоку" і чи буде реакція їхніх колег по парламенту, а головне – українських правоохоронних органів на явні факти порушення законів України.

А поки ми чекаємо, російські хакери, за їхніми словами, продовжують вивчення вмісту зламаних скриньок та обіцяють засвітити чимало цікавих подробиць.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram