Подружжя Обама вирішило спробувати щось нове
Загрузка плеера...

Екс-президент Сполучених Штатів Америки Барак Обама вирішив зі своєю дружиною Мішель спробувати щось нове. Подружжя підписало зі стрімінговим сервісом Netflix контракт про продюсування фільмів, серіалів і телешоу.

Відтак, у світі стало на одну виробничу компанію більше – сім'я заснувала Higher Ground Productions, що буде наповнювати Netflix як художнім, так і документальним контентом.

Інформації про терміни підписаного контракту немає, але сторони називають його довготривалим. Шкода, але і перші стрічки президентського продюсування також вийдуть невідомо коли.

За словами Мішель Обама, подружжя завжди вірило, що може розповідати людям історії, які будуть їх надихати, тому інтернет компанія стала ідеальним варіантом втілити усі плани.

Варто зауважити, що головний редактор Netflix Тед Сарандос переконаний, що "Барак і Мішель Обама є одними з найуспішніших та найвизнаніших громадських діячів у світі та мають унікальну можливість висвітлювати історії людей, які змінюють свою спільноту та прагнуть змінити світ на краще".

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram