У Києві пройшли середньовічні бої
Загрузка плеера...

На вихідних у "Древньому Києві" в "Парку Київська Русь" пройшов Чемпіонат України з середньовічного бою "Зов героїв". На захід зібралися тисячі глядачів та понад двісті бійців з усієї України.

У середньовічних баталіях зі справжніми мечами, алебардами та фальшіонами спортсмени з'ясували, хто з них гідний звання чемпіона України.

Одночасно на декількох майданчиках пройшли групові бої в чоловічій та жіночій категоріях, одиночні бої в дисциплінах "Щит та меч", "Довгий меч" та "Древкова зброя".

Рекордсменами за кількістю перемог в різних категоріях та дисциплінах стали спортсмени з Вінницької, Волинської та Черкаської областей.

Тепер їх чекає виступ на двох чемпіонатах: у вересні цього року на Міжнародному чемпіонаті "Зов героїв" та у травні наступного – на чемпіонаті світу з середньовічного бою.

Зазначимо, крім змагань, у програмі були конкурси, ігри, виступ кінно-трюкового театру Древнього Києва та вогняне шоу.

Співорганізатором Чемпіонату виступила Всеукраїнська федерація середньовічного бою. Нагадаємо, за саме її ініціативою середньовічний бій визнаний Міністерством молоді та спорту України неолімпійським видом спорту.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram