В Україні майже тисячу злочинів скоїли іноземці
Загрузка плеера...

Майже тисячу злочинів за останні п'ять місяців в Україні скоїли іноземці, - порахував начальник Нацполіції Сергій Князєв. На його думку, причина такої ситуації полягає у відсутності взаємодії між органами державної влади.

Сергій Князєв, голова Національної поліції України:

"Якщо ми видворяємо сотні людей, не використовуючи механізму заборони в'їзду, то цій людині нічого не заважає повернутися в Україну через інший пункт пропуску, навіть через добу-дві. Це згаяний час співробітників поліції. Крім того, необхідно налагодити спільну комунікацію Нацполіції, Державної прикордонної служби та державної міграційної служби щодо доступу до інформації, яка перебуває в базах даних наших відомств"

Загалом під час спецоперації "Мігрант" правоохоронці встановили 539 кримінальних правопорушень, вчинених іноземцями. Також виявили 42 "кримінальних авторитети", які порушили міграційне законодавство,  та затримали сімох "злодіїв у законі".

Нагадаємо, напередодні голова Нацполіції оголосив підвищений рівень терористичної загрози і повідомив, що до завершення фіналу Ліги чемпіонів у Києві правоохоронці переведені у надзвичайний режим роботи.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram