Україна відправила до Росії ноту з приводу Сенцова
Загрузка плеера...

Міністерство закордонних справ України дуже занепокоїлось станом політв’язня Олега Сенцова у зв’язку з голодуванням, та навіть направило Російській Федерації ноту з цього приводу.

Таку заяву зробила речниця МЗС Мар’яна Беца, повідомляють українські ЗМІ.

За її словами, українська влада вже не на рівні консулів, а на рівні МЗС вимагає від Росії надати консулам та лікарям доступ до Сенцова.

"Як тільки стало відомо про голодування, наш консул направив звернення до органів влади РФ, щоб надали дозвіл нашим консулам з ним зустрітися. Але за чотири роки консул жодного разу не отримав дозвіл на зустріч як із Сенцовим, так і з Кольченком. Ми написали ще одну ноту в МЗС Росії вже на рівні міністерства, але я не думаю, що вони нададуть відповідь", - наголосила Беца.

Речниця МЗС не виключила, що Росія може піти на "гуманітарний" показовий крок і направити до Сенцова своїх представників. Але, за її словами, це не вирішить ситуацію.

Пізніше з’явилася інформація про те, що в Україні розглядають можливість обміну режисера Олега Сенцова на главу "РИА-Новости" України Кирила Вишинського.

Мар’яна Беца зазначила, що для МЗС України головною метою є "звільнення політв'язнів", а тому "переговорний процес не зупиняється".

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов був засуджений судом РФ до 20 років колонії за звинуваченням в організації терактів в Криму. На початку минулого тижня український митець оголосив голодування.

 

Джерело: YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram