М’ясо стало українцям не по кишені
Загрузка плеера...

Поки прем'єр-міністр Володимир Гройсман  хизується ростом середньої зарплати до восьми тисяч гривень, а президент Петро Порошенко обіцяє підняти мінімалку до чотирьох тисяч двісті, експерти констатують стрімке зростання цін на основні продукти вже сьогодні.

Голова Асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко порахував, що за рік “м'ясний кошик”, до якого входять всі види м’яса і ковбасних виробів, подорожчав щонайменше на 35 відсотків. При цьому, зазначив експерт,  за цей час загальна інфляція склала 13 відсотків, а продуктова  – 17-ть відсотків, мінімальна заробітна плата зросла на 16 відсотків, а середня оплата праці піднялася на 26 відсотків. Відтак Дорошенко зробив висновок, що в результаті подорожчання м’ясо стало українцям не по кишені.

Також експерт уточнив, що деякі види м’яса здорожчали навіть на 70 відсотків. Так, сало зросло в ціні на 29 гривень, свинина – на 34, яловичина – на 27 гривень.

Тож не дивно, що споживачі стали менше купувати цих продуктів. За даними Організації економічного співробітництва та розвитку, кожен українець  з’їв у 2017-му трохи більше 40 кілограмів всіх видів м’яса. Для порівняння, у країнах ЄС кожен громадянин споживає 86 кілограмів м'яса.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram