Суд відмовив Насірову у відводі прокурора САП
Загрузка плеера...

Шевченківський райсуд відмовив екс-главі Державної фіскальної служби Роману Насірову у задоволенні клопотання щодо відводу прокурора Спеціальної антикорупційної прокуратури Андрія Перова. Розгляд справи відбувся 21 травня.

Зокрема, Насіров вважає, що прокурор упереджено веде справу. А от за словами самого Перова, відвід був повністю з надуманих причин та спрямований на затягування судового засідання.

Нагадаємо, екс-главу ДФС підозрюють у зловживанні службовим становищем, що призвело до нанесення збитків державі на суму понад 2 мільярди гривень. Зокрема, йде мова про незаконне надання дозволу підприємствам нардепа-втікача Онищенка не сплачувати ренту за користування надрами.

У березні 2017 року Насірова відсторонили від виконання обов'язків до моменту завершення розслідування органами НАБУ та САП. Після цього у березні того ж року виконувачем обов'язків глави ДФС став заступник Мирослав Продан. 31 січня 2018 року Насірова звільнили із посади голови Державної фіскальної служби.

Втім, екс-фіскал подав позов до суду з метою відновлення на посаді. Вже 16 травня суд продовжив обов'язки, покладені на Насірова, а також повернув йому паспорт громадянина України, скасувавши арешт цінних годинників дружини посадовця.

Джерело: фото з відкритих джерел, відео YouTube.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram