Україно, стережись: Супрун ставитиме досліди на дітях
Загрузка плеера...

Останній час мережу Internet постійно сколихують повідомлення від вічної виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я пані Уляни Супрун. Мало не щодня вона руйнує міфи про різні діагнози, які включено до міжнародної класифікації хвороб, затвердженої Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Та що до того високоспеціалізованому фахівцю Супрун, яка, схоже, приїхала лише експериментувати над українським народом?! Розвінчування міфів почалося з вакцинації… Далі лунали поради, як потрібно спати, що при опіку, наприклад, обличчя треба не лягати, а сидіти, аби уражене місце не набрякло… Окремої уваги варті розвінчування міфів щодо психічного здоров’я людей - якщо у вас депресія, то з неї просто треба взяти і вирватися. А як раділи тисячі наших співвітчизників, яких пані Уляна вилікувала всього лиш одним постом у "Фейсбуці" – вегето-судинної дистонії немає!

І за ці всі поради, за інтенсивність праці – вона ж розвіює міфи – в.о. міністра Супрун вже отримала 9 тисяч гривень премії.

Та, як виявилося, то все лише квіточки – тепер усі тестування ліків проводитимуть над українцями. Очільниця Міністерства охорони здоров’я офіційно дозволила це робити американській біофармацевтичній компанії.

Стережіться, бо під удар потраплять пацієнти Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" та Львівського відділення хірургії "Інституту патології крові та трансфузійної медицини Національної академії медичних наук". На хворих гемофілією випробовуватимуть "Фітусіран". До слова, у 2017 році дослідження цього препарату припинили через смертельний випадок. Та що до цього "гуру" української, ба більше, світової медицини?!

І на цьому пані Супрун не зупиняється! Вона не тільки просунула трансплантацію органів – вона дозволила досліджувати гормон росту на дітях! Вже відомо, що випробування цього препарату проходитимуть в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні. На пацієнтах тестуватимуть й низку інших препаратів, які ще не з’явилися на фармацевтичному ринку України.

Як бачимо, здоров’я та життя українців як і раніше – під загрозою, ім’я якій Уляна Супрун. Тож, панове, будьте обережними та пильними!

Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram