Київським тваринам обіцяють швидку допомогу
Загрузка плеера...

У Києві вже наприкінці літа обіцяють створити швидку допомогу для тварин. Вона рятуватиме як домашніх, так і бездомних звірів. Планується, що швидка працюватиме у цілодобовому режимі. До складу бригади ветеринарної допомоги входитимуть водій, ловець і лікар, розповів радник столичного мера Дмитро Білоцерківець.

Погодьтеся, що це досить сміливий стартап для України. На жаль, коштів на його повноцінну реалізацію поки немає. Але вже найближчим часом профільне комунальне підприємство все ж може отримати необхідне фінансування за рахунок програми соціально-економічного розвитку регіонів. Принаймні, цьому обіцяють сприяти у київській мерії. Щойно надійдуть перші кошти – буде придбано спеціально обладнаний автомобіль швидкої допомоги.

До речі, організатори проекту обіцяють безкоштовне надання допомоги для бездомних тварин. Але за домашніх улюбленців доведеться заплатити їхнім господарям.

Здавалося б, можна лише радіти такій ініціативі міської влади. Але є одне «але» – подібний проект працює у Києві ще з березня, ним опікуються волонтери, які допомагають лише бездомним кішкам та собакам. Та міська влада, чомусь, не об’єднала зусилля з волонтерами, а вирішила виокремити свою ідею у комунальне підприємство. Чому – поки що залишається під питанням.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram