Радецький впевнений, що Корчак може спати спокійно
Загрузка плеера...

Екс-заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького допитала Служба безпеки України. Про це сам Радецький повідомив у Facebook.

Він зазначив, що на допит його викликали як свідка у справі щодо зловживання владою екс-очільницею НАЗК Наталією Корчак.

Радецький пише, що слідчий надав йому для ознайомлення ксерокопію документа працівників НАЗК, що були отримані нібито без санкції суду. Тобто документи викрали через незаконне проникнення в кабінети співробітників Агентства.

Водночас він наголосив, що документ, який йому вручили слідчі, взагалі не стосується предмету зловживань владою Корчак. Радецький впевнений, що в цій ситуації просто шукають цапа-відбувайла.

За результатами допиту та поставлених в СБУ питань екс-заступник голови НАЗК зробив висновок, що "Корчак і компанія, можуть спати спокійно, для них жодних наслідків не буде".

Нагадаємо, сам Радецький пішов у відставку з посади заступника голови Нацагентства у серпні 2017 року. Його звинувачували у блокуванні перевірки е-декларацій.

Варто додати, що під час роботи у НАЗК Радецький серйозно конфліктував з тодішньою очільницею відомства.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram