В Італії визначились із кандидатурою прем’єра
Загрузка плеера...

В Італії антисистемний "Рух 5 зірок" і ультраправа "Ліга Півночі" узгодили кандидатуру наступного прем'єра країни, а також інших міністрів. Про це заявив лідер "Ліги Півночі" Маттео Сальвіні.

Хто ж очолить італійський уряд – політик так і не сказав. Однак Сальвіні дав зрозуміти, що ні він, ні очільник "Руху 5 зірок" Ді Майо на цей пост не претендуватимуть.

Італійські журналісти припускають, що радше за все лідер "Ліги Півночі" займе крісло міністра внутрішніх справ, а Ді Майо – очолить Міністерство праці або ж економічного розвитку.

Найближчим часом лідери обох партію мають представити свої домовленості президенту країни Серджо Маттареллі. Він повинен схвалити кандидатуру прем'єра перед голосуванням у парламенті.

Нагадаємо, що парламентські вибори в Італії відбулися у березні цього року. За результатами голосування, найбільшу кількість голосів здобула партія "Рух 5 зірок". Водночас найбільше місць у парламенті отримала консервативна коаліція, до якої входять ультраправа "Ліга Півночі", партія "Вперед, Італіє" і ліва "Партія свободи та рівності".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram