Зарплати урядовців вп'ятеро перевищують оклади
Загрузка плеера...

Доходи урядовців продовжують дивувати. До списку посадовців, зарплата яких значно перевищує оклад, доєднався міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш. Його зарплата за квітень становила понад 52 тисячі гривень, тоді як посадовий оклад близько 11 тисяч. Про це йдеться у відповіді відомства на запит "Українських Новин".

Згідно з документом, найбільше міністру нарахували за дні відрядження – понад 14 тисяч гривень та майже стільки ж за відпускні.

Непогано заробляє і міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Як повідомляв телеканал News Network, ЇЇ зарплата вп'ятеро перевищила оклад. Очільниці відомства нарахували більше 47 тисяч гривень. Із цієї суми офіційна ставка склала лише трохи більше 12-ти з половиною тисяч гривень.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін також не бідує. У березні йому нарахували більше 53-х тисяч гривень, тоді як посадовий оклад урядовця склав трохи більше 9-ти тисяч.

Тим часом простим українцям про такі заробітки залишається лише мріяти. Адже, за найбільш оптимістичними прогнозами фахівців, до кінця року розмір середньомісячної зарплати складе лише 8 тисяч 800 гривень, а у 2019-му році – 10 тисяч. 400 гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram