Не минуло і року: український суд взявся за Льовочкіна
Загрузка плеера...

Не минуло і року з того часу, як французьке правосуддя взялося за закордонне майно "опоблоківця" Сергія Льовочкіна. Нарешті українська Феміда також зацікавилася роботою європейських колег, і почала відповідний процес щодо політика. Таку інформацію оприлюднив народний депутат України, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович.

Саме Рабінович свого часу ініціював накладення арешту на нерухомість Сергія Льовочкіна у Ніцці. Документи щодо розкішної вілли, якою "опоблоківець" володіє разом зі своєю сестрою Юлією, були передані українським правоохоронцям ще всередині 2017 року. Втім, за цей час правоохоронці виявили значно більший інтерес до особи Рабіновича, аніж до самого Льовочкіна, власника шикарного палацу на півдні Франції. Лідер партії "За життя" розповів, що проти нього порушили чотири справи і провели повну перевірку його декларацій за два роки.

Поки українські судді лише розмірковують про долю закордонної нерухомості Льовочкіна, їх французькі колеги вирішили діяти рішуче і продовжили арешт шикарної вілли, яка коштує близько 40 млн євро. Прикметно, що при цьому український парламентарій завжди працював на державних посадах. Зокрема, палац на Рив'єрі він купив, коли очолював Адміністрацію Президента Януковича. На цей же час припадає і співпраця тодішнього "регіонала" з політтехнологом Полом Манафортом, якого американські правоохоронці підозрюють у відмиванні грошей.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram