Хвиля отруєнь продовжується: евакуювали 400 учнів
Загрузка плеера...

Зранку, 21 травня, з однієї зі шкіл Миколаєва евакуювали майже 400 учнів. Причиною тому стало розпилення невідомої речовини з різким запахом.

За попередньою інформацією, навчальний процес зупинили після того як деяким школярам стало погано. Адміністрація школи негайно викликала співробітників державної служби з надзвичайних ситуацій та Національної поліції. Крім того, приїхали кілька бригад медиків.

Місцеві медіа повідомляють, що лікарі госпіталізували щонайменше 36 осіб.

Хіміки, що працювали на місці події, за допомогою спеціальних приладів визначили, що розпилена речовина не є небезпечною. Проте приміщення школі закрили, доки не буде відомо, що саме за аерозоль вплинув на здоров'я учнів.

Водночас депутат Миколаївської міської ради Дмитро Жвавий заявив, що у стінах навчального закладу стоїть запах, який дуже нагадує сльозогінний газ "Черемха".

Нагадаємо, раніше, 8 травня, у Черкаській школі сталася надзвичайна ситуація: понад 50 учнів та один вчитель отруїлися невідомою речовиною, що була у повітрі. Того ж дня у Новомосковську, що на Дніпропетровщині, була схожа ситуація, але медики повідомили, що у 18-ти дітей різко проявився вегето-судинний пароксизм.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram