ДСНС заплатить "радикалам" 600 мільйонів
Загрузка плеера...

Державна служба України з надзвичайних ситуацій купить пожежно-рятувальні машини за 600 мільйонів 500 тисяч гривень. При чому, відповідно до тендерної документації, замовлення виконуватиме "Промислова компанія "Пожмашина", зареєстрована на одного із членів партії Ляшка. Результати торгів оприлюднено на Prozorro 16 травня.

І тепер протягом року виконавець поставлять 120 всюдихідних пожежних автоцистерн із китайськими двигунами вартістю по 5 млн грн.

При чому, витратить ДСНС приблизно на 300 тис. грн менше, ніж планувалося – очікувана вартість становила 600 млн 800 тис. грн.

Відповідно до тендерної документації, єдиним конкурентом компанії-переможця було ПрАТ "Автотранспортник". Інформації про те, що учасники торгів знижували ціну під час аукціону, не було.

Раніше "Наші гроші" повідомляли, що "ПК "Пожмашина" зареєстрована у Прилуках Чернігівської області на кіпрську компанію "Ідехус лімітед". Бенефіціаром вказано директора "Пожмашини" члена "Радикальної партії" Олега Борща.

Однак реальним власником підприємства українські журналісти називають товариша та кума Борща – Олега Авер’янова. Останній очолює Чернігівський осередок партії Ляшка. У 2015 році Авер’янов займав посаду голови ДСНС, але покинув її після скандалу із закупівлею пожежних машин на 92 млн грн.

Нагадаємо, що у 2015 році представники "Радикальна партія" відмовлялися голосувати за "корупційний бюджет", поки до документу не включили 400 мільйонів на закупівлю пожежної техніки. Пізніше ці кошти отримала "Пожмашина".

Фото: Google Відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram