Підвищення мінімалки: бути чи не бути?
Загрузка плеера...

Президент та прем’єр-міністр України, схоже, ніяк не можуть домовитися. Поки Володимир Гройсман ставить крапку в питанні підвищення мінімальної зарплатні, Петро Порошенко виявився більшим оптимістом.

Гарант Конституції анонсував нове зростання мінімалки  вже у другому кварталі цього року. Більше того, за словами Порошенка, чотири двісті за цей період – не межа. Звідки візьмуться гроші, яких ще менше місяця тому не було і навіть не передбачалося, поки не зрозуміло, адже голова уряду каже про те, що на це підвищення грошей немає. Однак чинний президент налаштований більш рішуче.

Варто зазначити, що це вже друга спроба Порошенка "підвищити мінімалку". Після того, як вона тільки стала три тисячі сімсот двадцять три гривні, президент заявив, що її можуть підвищити ще, та зарплатні плани президента відразу зруйнував реаліст Гройсман. А згодом і в Міністерстві фінансів переконали, що зараз це нереально. Однак Порошенко, як  бачимо, наполягає на своєму. Можливо, гарант знає щось більше, ніж Гройсман?..

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram