Виверження на Гаваях: лава заливає океан
Загрузка плеера...

На Гавайях не припиняється виверження вулкану Кілауеа. Розплавлена магма вже досягла океану, в результаті чого утворилася токсична трикілометрова хмара. Місцеві ЗМІ пишуть, в небо піднялися білі клубки диму з кислоти та скляних уламків.

Влада острова закликала людей триматися подалі від хімічної хмари. Через серйозне підвищення у повітрі вміст шкідливих речовин можуть виникати проблеми з диханням та зором.

Рятувальники попереджають, що лава дуже швидко рухається. Вона перекрила багато доріг та зруйнувала вже десятки будинків. Уряд закликав жителів дальніх регіонів бути готовими до екстреної евакуації, тому що загроза щодня зростає.

ЗМІ вже повідомили про першу людину, яка серйозно постраждала від стихії. Лава забризкала чоловіка, який вийшов на балкон. Його терміново госпіталізували.

У будь-який час можливі нові вибухи вулканічного газу, тому фахівці радять місцевим жителям виїжджати з небезпечної території.

Нагадаємо, вулкан прокинувся після потужного землетрусу 5 травня. Влада штату Гаваї оголосила максимальний рівень небезпеки для авіації та евакуювала 10 тисяч жителів з найближчих до вулкана районів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram