Прем’єр копіює "фішки" Президента
Загрузка плеера...

Тепер не тільки Петро Порошенко, а й Володимир Гройсман приймає чиновників за круглим столом.

У неділю, 20 травня, замість того, щоб відпочивати, прем’єр-міністр України провів зустріч з виконувачем обов’язків голови "Укрзалізниці" Євгеном Кравцовим у стилі Порошенка – за круглим столом.

Чиновник розповів про грандіозні плани і запевнив Гройсмана, що будівництво швидкісної лінії залізничного сполучення з аеропортом "Бориспіль" буде завершено вчасно, до 1 грудня. Цікаво, невже тільки заради цієї інформації глава уряду пожертвував вихідним і влаштував зустріч? І хто наступний принесе Гройсману гарну новину, гідну місця на сайті Кабміну і фото з прем’єром?

Варто зазначити, раніше зустрічі за круглим столом були фішкою винятково чинного президента України. При цьому, будучи ще кандидатом на пост глави держави, Порошенко запевняв, що не бачить сенсу в проведенні круглих столів. Тоді він заявляв, що подібний формат зустрічей може бути ефективним тільки в разі, якщо запрошувати на них "представників шахтарських профспілок та великих підприємств".  Лише за кілька місяців 2018 року Порошенко провів понад двадцять круглих столів, однак жодної зустрічі з людьми вищезазначених категорій.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram